Adwords Danışmanlığı

Yeni müşteriler ile satışları artırın.

Online pazarlama ile Google Adwords arasında yakın bir ilişki vardır. Zaten bunlar birbirini takip eden kavramlardır. Bir nevi arz talep ilişkisi çerçevesinde meydana gelmiş kavramlardır. Google ve Google Adwords teknolojisinin online pazarlama alanında önemli bir yeri vardır. Alım satım trafiğinin büyük bir kısmı Google ve Google adwords aracılığı ile gerçekleşir.

Google'da reklam verin mesajınızı doğru zamanda ve doğru yerde potansiyel müşterilere ulaştırın. Kullanıcılar Google'da arama yapar; Kullanıcılar belirli ürünleri veya hizmetleri aramak için anahtar kelimeleri (veya arama terimlerini) kullanır. Seçtiğiniz anahtar kelimeler kullanıcıların aradıkları ile eşleşirse, reklamınız Google arama sonuçlarının yanında veya üstünde gösterilir.  Kullanıcılar reklamınızı tıkladığında, daha fazla bilgi edinmek veya ürün satın almak için web sitenize yönlendirilir.

Adwords reklamları sizi potansiyel müşterileriniz ile tanıştırmakla kalmayacaktır. Şirketiniz için en ekonomik reklam maliyetlerini kullanarak en verimli ve etkin reklamı yapmanızı sağlayacaktır. İşte tamda bu noktada SeoNet adwords reklam danışmanlığı hizmeti devreye girmektedir. Adwords reklamlarınız için gerekli olan en önemli şey; doğru reklam kampanyasını oluşturmak ve anahtar kelime analizi yapmaktır. Şirketiniz için reklamlarınızı en uygun bütçe ile en etkili dönüşümü sağlamak  için yapılandırmaktayız.  Adwords ile müşterilerinizin şirketiniz ile iletişim kurmasını sağlıyoruz.

Google Adwords reklamları ile bırakın müşteriler sizi bulsun…