Web Tasarım Çözümleri

Markanıza ve hedeflerinize yönelik web tasarım ve geliştirme çözümleri.

Markanızın ayırt edici kişiliğini ve özünü yansıtan web siteleri hazırlıyoruz. Oluşturduğumuz strateji sizi rakiplerinizden ayırmakla kalmıyor, aynı zamanda kuruluşunuz için değerli dijital varlıklara dönüşüyor.

SeoNet web tasarım çözümleri ve ayrıcalıkları

Türkiye’nin önde gelen web tasarım ajanslarından biri olarak, amaca yönelik hedef kitlenize hitap eden pazarlama odaklı bir web sitesi oluşturmak için, hem deneyime hem de yeterli bilgi birikimine sahibiz.

Araştırmaya ve öğrenmeye dayalı stratejimiz ve işlevselliği kanıtlanmış sürecimiz, web sitenizi hedeflerinizle uyumlu hale getirmek için kapsamlı bir plan ortaya koyar.
Şirketinizin ve markanızın kurumsal imajını güçlendiren ve rakiplerinizden ayıran özgün tasarım.
Pazarlama ekibinizin bir parçası olmak ve çevrimiçi ortamda doğru temsil edilmenizi sağlamak.
Modern web teknolojileri ile uyum içinde çalışan ihtiyaca yönelik web çözümleri.

Web Tasarım ve Geliştirme Süreçleri

Sektörel deneyimimiz ve doğru analiz araçlarını kullanmak, işletmeniz ile müşterilerinizin ihtiyaç ve isteklerini derinlemesine anlamamızı sağlıyor. Bu sayede amaca yönelik özgün profesyonel web tasarım çözümleri üretiyoruz.

01 Araştırma ve Öğrenme

Projenizin ihtiyaçlarını belirlemek ve sizi benzersiz kılanın ne olduğunu keşfetmek.

Projeye başlarken sektörünüzü, rekabeti ve son kullanıcı ihtiyaçlarını anlamak için ekibinizle birlikte bir çalışma düzenliyoruz. 

02 Strateji

Yeni web sitesi planı

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra, web sitenizin hedeflerinizi en iyi şekilde nasıl karşılayabileceğini belirliyoruz. Bu süreçte ayrıntılı bir site haritası ve genel sayfa hiyerarşisi, tasarım stili, akış ve etkileşimleri belirliyoruz.

03 Uygulama

Tüm planın hayata geçtiği yer.

Oluşturulan strateji tüm ayrıntıları ile onaylandıktan sonra, tasarım ve geliştirmeye geçerken size özgü fikirler şekillenmeye başlar. Gerekli tüm içerik, görsel, belge ve materyaller oluşturulduktan sonra, sizin için en uygun, estetik ve kullanıcı dostu tasarım hazırlanmaya başlar. Tüm süreç aşama aşama paylaşılarak verimli bir ilerleme sağlanır. 

04 Büyüme

Dijital büyüme şimdi başlıyor.

Tüm testlerden ve kontrollerden başarıyla geçtikten sonra hazırladığımız çalışmayı göstermenin zamanı geldi. Hazırlık ve planlaam burada her zamankinden daha önemli bir hal alıyor bu yüzden herhangi bir şeyi kaçırmamak adına ayrıntılı bir kontrol listesi uyguluyoruz.

Gerekli optimizasyon ve analiz araçları kurulumlarından sonra projenizi hedef kitleniz ile buluşturuyoruz. Artık dijital büyüme yolculuğunuz başlıyor.

Özel Web Tasarım Çözümleri

Temel bir web sitesinden daha fazlası.Web siteniz, sadece temel işlevlerinden fazlasını sunmalı. Rakiplerinizden sıyrılıp farkedilmek için, size özel çözümlerimizle tanışın.


İhtiyaçlarınıza tam olarak uyan profesyonel web sitesi ve yazılımlar
Ürün geliştirme ve özel tasarım desteği
Profesyonel ve iş birliğine dayalı çalışma anlayışı

Sizinle yakın iş birliği içerisinde çalışarak, en uygun çözümü buluyoruz.
İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi detaylı şekilde analiz ediyoruz.
Size özel çözümler sunarak, rakiplerinizden farklılaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Özel çözümlerimiz ile web sitenizi ve ürünlerinizi daha çekici hale getiriyoruz.
Kullanıcı deneyimini optimize ederek, daha fazla müşteri çekmenizi sağlıyoruz.
Markanızın bilinirliğini ve prestijini artırıyoruz.

Dijital Büyüme Planı

Pazarlama ekiplerinin güvenli, yüksek performanslı bir web sitesi sürdürmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, web varlıklarını iyileştirmek ve geliştirmek için proaktif çözümler oluşturuyoruz. SeoNet destek, bakım ve geliştirme çözümleri.

Süreklilik gerektiren çözümler
Yüksek performanslı servisler
Uçtan uca web sitesi optimizasyonu
Crm ve Erp Entegrasyonları
Güçlü SEO desteği ile arama motorlarında fark yaratan sonuçlar
Uyumlu ve güvenli web tasarım çözümleri
Öngörülebilir şeffaf bütçeler

Profesyonel CMS Çözümleri

SeoNet CMS hızlı ve kullanıcı dostu kontrol paneli yazılımı

Daha hızlı, daha kolay, daha profesyonel veri yönetimi yapabilmeniz için her şey hazır. Seo-Admin sayesinde tüm verilerinizi kolay bir şekilde yönetebilir, farklı dil seçeneklerinde hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın zorlanmadan kullanabileceği, yapılabilecek hatalara karşı hazırlıklı olan ve bu konuda kullanıcıyı yönlendiren yapısı ile rahat bir deneyim sunar.

Karmaşadan uzak sadece ihtiyaçlarınıza özel hazırlanmış arayüzü sayesinde veri güncellemek artık kabus olmaktan çıkıyor. Profesyonel veri optimizasyonu ve güncelleme hizmetimiz sayesinde de size zaman kazandırarak pazarlama operasyonlarına daha hızlı yön vermenizi sağlıyoruz.

Markanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

İhtiyaçlarınıza birlikte karar verelim. Ekibinizle uyum içerisinde çalışarak, size özel dijital çözümü sunalım.

Teklif İste