SeoNet'e Bakış

Bizi anlatan satırlar...

Bizi anlatan satırlar?

SeoNet 2005 yılında kurumsal web çözümleri sunmak ve geliştirmek amacı ile kurulmuştur. Şirketimiz, kısa sayılabilecek bir zaman içinde olağanüstü işler başarmıştır. Kurulduğumuz günden beri SeoNet; tüm Türkiye’de 500 kurumsal firmaya çözüm üretmiş ve güçlü ticari bağlar kurmuştur.

SeoNet’i SeoNet yapan aslında çalışanlarıdır. Akıllı ve ne istediğini bilen kişileri işe alır, deneyimden çok yeteneğe önem veririz. Ekibimiz SeoNet için ortak amaç ve vizyonları paylaşsa da , hizmet verdiğimiz kurumsal firmalar ile empati kurarak en doğru çözümü üretmek için sürekli çalışmaktadır.

SeoNet, değişen ve gelişen web teknolojilerine kendini hızla adapte etmekte ve bu bilgi birikimini sizler için kullanmaktadır. Projenizin her adımında detaylara büyük ilgi göstermek bizi en doğru ve verimli sonuca götürmektedir.

SeoNet en değerli şeyin zamanınız olduğunu biliyor; SeoNet ihtiyacınız olan etkileyici, misyon ve vizyonunuzu yansıtan teknoloji uyumlu çözümü en hızlı şekilde üreterek ve sürekliliğini sağlayarak hizmet vermektedir.

Müşteri geri bildirimleri ve memnuniyetine verdiğimiz önem sayesinde, neyi iyi yaptığımızı ve daha iyi nasıl yapabileceğimizi biliyoruz.

Bize güvenmeniz fikirlerimizi benimsemeniz, bizi tercih etmenizden daha önemlidir. Yaptığımız işten ve kendimizden emininiz. Hizmet kalitesini artırabilmek ve hatasız bir proje çıkarabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Etik ticari kurallarımız ve sabit fiyat politikamız ile sizde bu güvene ortak olabilirsiniz.

Bir kahve içmeye gelmez miydiniz?

Nelere inanıyoruz?

Burada belirttiğimiz "10 şey"i SeoNet henüz birkaç yaşındayken yazdık. Zaman zaman bu listeye dönüyor ve doğruluğunu koruyup korumadığına bakıyoruz. Umarız koruyordur; bu konuda sizlerin de desteğini rica ediyoruz.

1. Başarının anahtarı olarak şirketlere ihtiyacı olan doğru çözümü sunmaya odaklanmak
2. Tek bir şeye odaklanıp mükemmele ulaşmak
3. Her zaman daha hızlısını ve profesyonel olanı yapmaya çalışmak
4. Rahatsızlık vermeden ve ayrıcalık gözetmeden de para kazanılabilir 
5. Etik ticari kurallar çerçevesinden hiç çıkmamak 
6. Keşfedilmeyi bekleyen pek çok bilgi var 
7. Takım elbise giymeden de ciddi olunabilir 
8. Mükemmel olmak yetmez 
9. Başarısızlıktan hiçbir zaman korkmamak
10. Denemek , keşfetmek ve geliştirmek