SeoNet'e Bakış

Bizi anlatan satırlar...

SeoNet olarak, profesyonel, sürdürülebilir ve yaratıcı web çözümleri üretiyoruz. 1500'den fazla kurumsal projeye çözüm sağlamaktan büyük heyecan duyuyoruz. Merakımız, 17 yıldan fazla süredir müşteri sorunlarını tespit etme ve çözme arzumuzu artırdı. Ekibimiz SeoNet için ortak amaç ve vizyonları paylaşırken, hizmet verdiğimiz kurumsal firmalarla empati kurarak en doğru çözümü üretmek için sürekli çalışıyoruz. Her gün henüz bilmediğimiz yeni şeyler keşfediyoruz.

Heyecanımızı hiç kaybetmemizin temel nedeni budur. Yeni projeler üretmeyi seviyoruz. Birlikte öğrenir, kazanır, büyür ve kutlarız. Yaptığımız işe tutku ile bağlı, birbirini tetikleyen düşünce ve fikirleri olan bir ekibe sahibiz. Bizi markanızın veya şirketinizin bir parçası olarak düşünebilirsiniz. Özgünlük ve etkiyle birlikte fark yaratabileceğimiz çözümler üretebiliriz.

Strateji ve İnovasyon
Sorunlarınızı memnuniyetle karşılıyoruz, onları yenilik yapmak için oluşan iyi bahaneler olarak kabul ediyoruz.

 
Felsefe
Yeniliği ve kullanışlılığı aynı anda birleştiren yaratıcılığı ifade etmek için geniş ve derin bilgi edinmek gerekir. Yeniliğin ilkeleri ve prensiplerinden de anlaşılacağı üzere, yeni ve fonksiyonel şeyler üretmek için, sadece kendi alanınızda uzman olmanız yeterli değildir, aynı zamanda felsefe, estetik, sosyoloji ve psikoloji bilgisine de ihtiyacınız olacaktır. Yeni bir iş üretmenin özünün sadece yeniliği değil, aynı zamanda yararlılığı da ilke edinmesi gerektiğine inanıyoruz. Her zaman değişime ve adaptasyona devam etme arzumuz vardır. Harika ama pragmatik, ilham verici ancak gerçekliğe dayanan şeyler üretmeyi seviyoruz.

Perspektif
Sahip olduğumuz imkanlarımızın farkında olarak gelecek nesiller için harekete geçmemiz gerektiğine inanıyoruz. Akıllı yollar keşfederek ve işbirliği yaparak gelecek nesillere gurur duyabilecekleri bir miras bırakabiliriz.

Zanaat
Usta, eliyle bir şeyler yaratmayı meslek edinen kişidir. Bizler de üretmeye, öğrenmeye ve keşfetmeye devam ediyoruz. Her sürece dikkatle değer veriyor, detaylara herkesten daha fazla odaklanıyoruz.

“Zorluklar, başarının değerini artıran süslerdir.” Molière

Yaratıcılık
Yaratıcılık; yenilik ve kullanışlılığın birleşiminden oluşur. Yalnızca yeni değil, anlaşılır, pratik, estetik ve samimi olmalıdır. Uzun süre basit ve kullanılabilir olması önemlidir. Prensiplere ve bağlılığa sahip olan bu özellikleri içeren yaratıcılık bizim hedefimizdir.

“Basitlik zarafetin anahtarıdır.” Coco Chanel

Merak
Merak, aynı zamanda yaratıcılık kaynağıdır. Albert Einstein, bir Alman teorik fizikçi olarak "Önemli olan, sorgulamaya devam etmek, merakı kaybetmemektir" demiştir. Meraklı olmamız, projelerimizin oluşumunda yaratıcılığımıza büyük katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda yeni bilgiler keşfetmenin tadını çıkarmamızı sağlamaktadır. Yenilik ve tasarım tutkusunu paylaşan deneyimli profesyonelleriz.

Sonuç
Amacımız insanları etkileyen, çarpıcı fikirler geliştirmek ve işletmenizi ileriye taşıyacak her fikri değerlendirerek, yenilikçi ve sürdürülebilir dijital çözümler üretmektir.

Nelere inanıyoruz?
Burada belirttiğimiz "10 şey"i SeoNet henüz birkaç yaşındayken yazdık. Zaman zaman bu listeye dönüyor ve doğruluğunu koruyup korumadığına bakıyoruz. Umarız koruyordur; bu konuda sizlerin de desteğini rica ediyoruz.

  1. Doğru çözümü sunarak markaların başarısına odaklanmak
  2. Mükemmeli hedefleyerek tek bir alana odaklanmak
  3. Hızlı ve profesyonel olmak için sürekli çalışmak
  4. Rahatsızlık vermeden ve ayrıcalık gözetmeden de para kazanılabilir
  5. Ticari prensiplere uygun davranmak ve ahlaki değerleri korumak
  6. Keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda bilginin ve deneyimin olduğuna inanıyoruz
  7. Takım elbise giymeden de ciddi olunabilir
  8. Mükemmel olmak yeterli değil
  9. Başarısızlıktan korkmamak ve denemekten çekinmemek
  10. Denemek, keşfetmek ve geliştirmek