SeoNet'e Bakış

Bizi anlatan satırlar...

SeoNet olarak profesyonel, sürdürülebilir ve yaratıcı web çözümleri üretmekteyiz.

750+ kurumsal firmaya çözüm üretmenin heyecanını yaşıyoruz.

Merakımız, 15 yılı aşkın süredir müşteri sorunlarını tespit etme ve çözme arzumuzu artırdı.

Ekibimiz SeoNet için ortak amaç ve vizyonları paylaşsa da, hizmet verdiğimiz kurumsal firmalar ile empati kurarak en doğru çözümü üretmek için sürekli çalışmaktadır.

Gün be gün henüz bilmediğimiz yeni şeyler keşfediyoruz. Heyecanımızı hiç kaybetmememizin temel nedeni budur. Yeni projeler üretmeyi tasarlamayı seviyoruz. Birlikte öğrenir, kazanır büyür ve kutlarız. Yaptığımız işe tutku ile bağlı birbirini tetikleyen düşünce ve fikirleri olan bir ekibe sahibiz.

Bizi markanızın veya şirketinizin bir parçası olarak düşünebilirsiniz, özgünlük ve etkiyle birlikte fark yaratabileceğimiz çözümler üretebiliriz.

Strateji ve İnovasyon
Sorunlarınızı memnuniyetle karşılıyoruz, onları yenilik yapmak için oluşan iyi bahaneler olarak kabul ediyoruz.

Felsefe
Yenilik ve kullanışlılığı aynı anda birleştiren yaratıcılığı ifade etmek için geniş ve derin bilgi edinmek gerekir. Yeniliğin ilke ve prensiplerinden de anlaşılacağı üzere, yeni ve fonksiyonel şeyler üretmek için, sadece kendi alanınızda uzman olmanız yeterli değildir, aynı zamanda felsefe, estetik, sosyoloji ve psikoloji bilgisinede ihtiyacınız olacaktır. Yeni bir iş üretmenin özünün sadece yeniliği değil, aynı zamanda yararlılığı da ilke edinmesi gerektiğine inanıyoruz. Her zaman değişime ve adaptasyona devam etme arzumuz vardır. Harika ama pragmatik, ilham verici ancak gerçekliğe dayanan şeyler üretmeyi seviyoruz.

Perspektif
Sahip olduğumuz imkanlarımızın farkında olarak gelecek nesiller için harekete geçmemiz gerektiğine inanıyoruz. Akıllı yollar keşfederek ve işbirliği yaparak gelecek nesillere gurur duyabilecekleri bir miras bırakabiliriz.

Zanaat
Usta, edindiği becerileri kullanarak mesleği elle bir şeyler yaratmak olan kişidir. Biz üretmeye, öğrenmeye ve keşfetmeye devam ediyoruz. Önemli olan her sürece dikkatle değer veririz ve detaylara herkesten daha fazla odaklanırız.

“Zorluklar, başarının değerini artıran süslerdir.” Molière

Yaratıcılık
Yaratıcılık; yenilik ve kullanışlılığın bir kombinasyonudur. Sadece yeni değil, anlaşılması kolay ve pratik olması gerekir. Güzel ve samimi olmalıdır. Uzun süre basit ve kullanılabilir olmalıdır. Bağlılık ve prensibe sahip olmalıdır. Bu unsurları içeren yaratıcılık hedeflediğimiz şeydir.

“Basitlik zarafetin anahtarıdır.” Coco Chanel

Merak
Merak, aynı zamanda bir yatıcılık kaynağıdır. Alman teorik fizikçi olan Albert Einstein “Önemli olan sorgulamaya devam etmek, merakı kaybetmemektir” diyor. Meraklı olmamız projelerimizin oluşumunda yaratıcılığımıza büyük katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda yeni bilgiler keşfetmenin tadını çıkarmamızı sağlamaktadır. Yenilik ve tasarım tutkusunu paylaşan deneyimli profesyonel meraklılarız.

Sonuç
İnsanları harekete geçiren çarpıcı fikirler üretmek için çalışıyoruz. İşletmenizi ileriye taşımaya yardımcı olabilecek her fikri değerlendirip, yenilikçi ve sürdürülebilir dijital çözümler üretiyoruz.

Nelere inanıyoruz?
Burada belirttiğimiz "10 şey"i SeoNet henüz birkaç yaşındayken yazdık. Zaman zaman bu listeye dönüyor ve doğruluğunu koruyup korumadığına bakıyoruz. Umarız koruyordur; bu konuda sizlerin de desteğini rica ediyoruz.

1. Başarının anahtarı olarak markanızın ihtiyacı olan doğru çözümü sunmaya odaklanmak
2. Tek bir şeye odaklanıp mükemmele ulaşmak
3. Her zaman daha hızlısını ve profesyonel olanı yapmaya çalışmak
4. Rahatsızlık vermeden ve ayrıcalık gözetmeden de para kazanılabilir
5. Etik ticari kurallar çerçevesinden hiç çıkmamak
6. Keşfedilmeyi bekleyen pek çok bilgi var
7. Takım elbise giymeden de ciddi olunabilir
8. Mükemmel olmak yetmez
9. Başarısızlıktan hiçbir zaman korkmamak
10. Denemek, keşfetmek ve geliştirmek